• Дата: 24-01-2019, 07:56

Зустріч з Народним депутатом України Верховної ради Олександром Співаковським

Категорiя: Виховна робота » Напрямки виховної роботи

Зустріч з Народним депутатом України Верховної ради Олександром  Співаковським

24 січня доХерсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради завітав Народний депутат України  Верховної ради  Олександр Володимирович Співаковський та начальник Управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Юрій Миколайович. Гості з великим задоволенням пройшлися коридорами  школи, завітали у кабінети до самих маленьких учнів НУШ, поспілкувалися з учнями та вчителями школи. Олександр Володимирович зазначив: « Тут створені гарні умови для освітнього процесу – навчальний заклад просторий і доглянутий. Школу обирає багато батьків для навчання своїх дітей. Для мене як для очільника Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти важливо почути від колег-освітян, яких змін вони прагнуть і щоб вони висловили свою думку стосовно законодавчих змін, які відбуваються останнім часом в освітньому просторі. Тому багато уваги під час спілкування приділили саме законотворчим питанням. Але говорили і про прості життєві речі, які хвилюють кожного українця, це отримання Томосу Україною, комунальні послуги, політична ситуація в країні і за її межами.» Зустріч пройшла в теплій та дружній обстановці.

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.