• Дата: 5-02-2019, 07:56

День безпечного Інтернету

Категорiя: Шкільні свята, Безпека життєдіяльності школярів

День безпечного Інтернету

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім'ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики. Що може статися в реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Чи знають про це діти? Чи знають про це батьки? Чи усвідомлюють необхідність навчання не просто використання Інтернету, але й можливостям уникнути небезпечних ситуацій? Ці та інші питання піднімалися у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради 5 лютого, який оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. В учнівських колективах в цей день проводилися години спілкування на тему: «Безпека в Інтернеті», «Ми – за безпечний Інтернет», «Інтернет очима дітей», а також проходили  ігрові заняття  з використанням різних інтерактивних форм, зокрема брейн-ринг між 4 –ми класами «Безпека в Інтернеті». Їх мета – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх домогтися засвоєння учнями правил безпечної роботи в Інтернеті; навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі; виховувати інформаційну культуру дітей.

День безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного Інтернету

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Декабрь 2019 (14)
Ноябрь 2019 (28)