• Дата: 7-03-2019, 19:06

Свято весни, жіночності у школі

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Свято весни, жіночності у школі

7 березня у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся святковий концерт, присвячений жіночому дню, дню весни, краси, любові. До актової зали були запрошені вчителі, батьки, гості. Директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна привітала всіх жінок зі святом. Діти подарували святковий настрій, демонструючи свої таланти. Джентльмени подарували дамам чудову пісню.  Лунали слова – привітання,  веселі кулінарні рецепти для господарок, дефіле модного весняного одягу для модниць. А малеча продемонструвала нам неперевершений танок, який не залишив нікого байдужим, адже дивитися на таке чудо було одне задоволення.  Запальні танці, музика, пісні, жарти – все це дарували діти жінкам вчителям, мамам, бабусям, дівчатам. Щиро дякуємо організаторам цього неперевершеного свята: педагогу- організатору Поповій М.І., вчителю музики Гузовській І.О., керівникам танців " Адеона" Лозовській Ю.І. та " Dance life" Тарабаровій Г.В., студентці- практикантці Грицаєнко В. та всім нашим любим дітям, які брали участь у святковому концерті та подарували нам чудові емоції й святковий настрій.

Свято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школіСвято весни, жіночності у школі
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)