• Дата: 13-03-2019, 20:34

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

«А  пам'ять священна…»

«А  пам'ять священна…»

Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня  ще один привід замислитись над сенсом буття.  Про лихоліття Вітчизняної війни на Херсонщині згадували  учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради на урочистому заході « А пам'ять священна… », присвяченому відзначенню 75-ї річниці визволення міста Херсона від фашистських загарбників. До школи завітав голова громадської організації «Українська єдність» Кравець Ігор Анатолійович, який ознайомив учнів  з хронікою військових років,архивними документами, фотографіями. Діти читали поезію,згадувли імена ветеранів, заспівали пісню « Мир без війни». По закінченню  учні школи взяли участь у  покладанні квітів до пам’ятника Невідомому солдату. Пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної війни досі бентежить серця сучасників, а саме підростаюче покоління . Пройняті смутком пісні та вірші, які лунали на святі, дали змогу учням поринути у важку епоху війни, кожному замислитись над тим, яке велике значення має для нас цей день. Низький уклін вам, дорогі наші ветерани, від учнів, батьків, учителів школи!У довічному боргу наше покоління  перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через страшну війну, здобути перемогу і  дожити до світлого Дня Перемоги!

«А  пам'ять священна…»«А  пам'ять священна…»«А  пам'ять священна…»«А  пам'ять священна…»«А  пам'ять священна…»«А  пам'ять священна…»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.