• Дата: 28-03-2019, 18:32
28-03-2019, 18:32

Вітаємо переможницю Чемпіонату України зі спортивного орієнтування!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможницю

Чемпіонату України

зі спортивного орієнтування!

28 березня пройшов перший день Чемпіонату України зі спортивного орієнтування в м. Трускавець, у якому взяла участь учениця   Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 , вихованка гуртка зі спортивного орієнтування Цивільська Фея під керівництвом керівника гуртка Васіної Ірини Валентинівни.На старт вийшло майже 800 спортсменів з усіх областей України та гостей з близького зарубіжжя. У Чемпіонаті змагалися спортсмени різних рівнів та різних вікових категорій. Серед великої кількості спортсменів І місце отримала наша зірочка, спортсменка, Майстра спорту України Цивільська Фея в групі Ж-18 на дистанції спринт та І місце –спортсменка, керівник гуртка Васіна Ірина Валентинівна в групі    Ж-35. Вітаємо Фею таІрину Валентинівну з перемогою та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

Вітаємо переможницю Чемпіонату України зі спортивного орієнтування!Вітаємо переможницю Чемпіонату України зі спортивного орієнтування!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.