• Дата: 6-04-2019, 19:24
6-04-2019, 19:24

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

День відкритих дверей у ХНТУ

6 квітня учні 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 відвідали заходи Дня відкритих дверей, присвячені 60- річчю ХНТУ, які спрямовані на підготовку кадрів для регіонального ринку праці. Захід розпочався привітанням ректора університету, потім трансляцією відеороликів про університет та його факультети, демонстрацією майстер- класів. Для школярів провели екскурсію по музею історії університету, ознайомили з виставками  творчих робіт студентів. Учні були задоволені та залишили відгуки та побажання у « Відкритій книзі відгуків».

День відкритих дверей у ХНТУДень відкритих дверей у ХНТУДень відкритих дверей у ХНТУДень відкритих дверей у ХНТУ

День відкритих дверей у ХНТУ

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.