• Дата: 9-04-2019, 20:13
9-04-2019, 20:13

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

День прояву доброти

Світ створений для добра. І це , дійсно, так. Говорячи про добрі справи, пригадуються слова Великого педагога-новатора Шалви Олександровича Амонашвілі: «Незалежно від того, чекають від тебе добра чи ні  – Твори добро. Незалежно від того, помітять твоє добро чи ні – Твори добро. Незалежно від того, чим будуть платити тобі за добро: добром чи злом – Твори добро » .Над цими словами треба замислитися і більше робити добра.  Учні  Херсонської спеціалізованої школи №27продовжують свої добрі справи. Нещодавно дізналися про  19-річного воїна, нашого земляка  Олександра Горбачевського, який у 2018 році був важко поранений і боровся за життя. Життя збережене, тепер етап реабілітації. Підтримка на цьому етапі є для Олександра надважлива, і тому учні  6-А класу ( класний керівник Власенко Т.С.) не залишились байдужими до долі героя та вирішили проявити найкращі свої чесноти : турботу, співчуття, доброту, підтримку. Діти написали йому листи, намалювали малюнки, зробили поробки, листівки, висловили слова вдячності за мир та їхній спокій, побажали скорішого одуження. Сподіваємося, що ті теплі слова підтримки від дітей допоможуть юнакові одужати, а діти будуть частіше проявляти добро, адже воно як насіння – посадиш його, воно й проросте, посієш одне – пожнеш багато. Будемо сіяти зернята добра!

День прояву добротиДень прояву доброти

День прояву доброти

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (35)
Май 2019 (28)