• Дата: 10-04-2019, 23:58
10-04-2019, 23:58

Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії »

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міський конкурс музично- виконавської майстерності

«Зіркова юність Таврії »

9 квітня на базі Херсонського музичного училища було проведено міський конкурс музично-виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії» У конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, які виконували музичні твори за чотирма номінаціями: солісти-інструменталісти, інструментальні ансамблі, колективи народних інструментів, вокально-інструментальні ансамблі. У цьому  конкурсі взяли участь вихованці музичних гуртків Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27, які показали блискучий результат та отримали перемогу у різних номінаціях. Журі конкурсу визначили переможців, серед яких були учні нашої  школи № 27. Так  у номінації «Струнні інструменталісти»   ансамбль гітаристів - І місце, Безкревний Владислав – ІІ місце, Касімов Кіріл – ІІІ місце ( керівник  ЮровОлександрОлександрович) ,у номінації «Інструментальні ансамблі»  ансамбль скрипалів « Чарівний смичок» - І місце ( керівник Карбовніченко Тетяна Борисівна).

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Май 2022 (1)
Апрель 2022 (2)