• Дата: 9-05-2019, 20:17
9-05-2019, 20:17

День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. ! Ці дні залишуться для нас завжди затьмареними від гіркоти втрат і осяяними сонцем Перемоги. День Перемоги болем відгукується в серці, бо немає, мабуть, жодної української сім’ї, якої б не торкнулася війна, хто б не втратив в тому пеклі близьку людину.  Вшановуючи пам’ять  героїв війни , учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27  долучилися до Всеукраїнської акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Учні 6-Б класу під керівництвом класного керівника Лесечко Н. В. провели роботу з благоустрою та впорядкуванню пам’ятника загиблим воїнам. У цей день учні 10 класу під керівництвом класного керівника Манько І.М., практичного психолога, вчителя хореографії Кравчук О.В., керівника танцювального гуртка « Адеона»  Лозовської Ю.І. та керівника вокального гуртка « Натхнення» Гузовської І.О.  підготували урочистий захід, присвячений Дню Пам’яті, Примирення та Перемоги. Почесними гостями були запрошені учасники бойових дій: капелан Максим Бервінов ( 79 десантно- штурмова бригада), Кравець Ігор Анатолійович ( 5 батальйоно – тактична група 81 аеромобільної бригади), Цигульська Лариса Семенівна (виконуючий обов’язки директора КНСП « Оберіг») та Мазур Дар’я Володимирівна ( дружина загиблого бійця батальйону « Херсон» Павла Мазура). Хвилиною мовчання вшанували учні школи та гості заходу загиблих ветеранів Другої світової війни та  співвітчизників, які полягли під час АТО та ООС .Лариса Семенівна Цигульська подарила учням школи книгу « Хронологія мужності 2014-2016 р». Пройняті смутком пісні та вірші, які лунали на заході, дали змогу учням поринути у важку епоху війни, кожному замислитись над тим, яке велике значення має для нас цей день.  Низький уклін вам, дорогі наші ветерани та бійці АТО , ООС від учнів, батьків, учителів школи! Ми у вічному боргу перед тими ,хто у жорстокій битві отримав славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну і хто сьогодні боронить нашу країну та стоїть на захисті миру!

День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!День пам’яті та примирення! День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)