• Дата: 5-06-2019, 20:57
5-06-2019, 20:57

Позаміський табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Позаміський табір відпочинку

Сьогодні у позаміському таборі відпочинку «Романтик»- День дельфінарію . Відпочиваючі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з великим задоволенням відправилися у Скадовський дельфінарій « Акварель», який є культурно - освітнім та терапевтичним центром, який крім розважальної програми пропонує широкий спектр послуг як дітям, так і дорослим. Діти побачили дельфінів у роли неперевершених циркових артистів, дізналися, якими колосальними можливостями вони володіють, як потрібнодбайливо відноситися до оточуючої середи та братам нашим меншим . Шоу з дельфінами представляє собою захопливий спектакль, де діти стали  свідками виступів дельфінів , які вміють грати в баскетбол, співати, стрибати, малювати, танцювати. Яскраве шоу захопило малечу в круговороті виступів. Діти отримали яскраві  емоції та зарядилися позитивом на весь день. Гарного відпочинку всім !

Позаміський табір відпочинку

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (31)
Май 2019 (28)