• Дата: 16-06-2019, 20:12
16-06-2019, 20:12

Літнє оздоровлення вихованців гуртка зі спортивного орієнтування

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Літнє оздоровлення вихованців  гуртка зі спортивного орієнтування

Сьогодні у позаміському  "Оздоровчому таборі ім. І.Голубця", де відпочивають наші вихованці гуртка зі спортивного орієнтування, відбулося справжнє свято- День іменинників. Ведучим цього свята був наш випускник Валера Глущик, який виконував роль клоуна та веселив дітвору. Дуже приємно бачити наших талановитих  випускників Херсонської спеціалізованої школи №27 працюючих у таборі. Кожний загін для своїх іменинників підготував привітання з Днем Народження, а від  дружнього колективу  табору іменинники отримали солодкий подарунок. Вітаємо наших іменинників з Днем народження, а Валерію Глущику висловлюємо велику подяку за доставлене задоволення нашій дітворі!

Літнє оздоровлення вихованців гуртка зі спортивного орієнтування

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (34)
Май 2019 (28)