• Дата: 17-06-2019, 19:47
17-06-2019, 19:47

Позаміський табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Позаміський табір відпочинку

Ось і завершився відпочинок у позаміському таборі відпочинку « Прибережний» для учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27! Як швидко плинув час, вже треба збиратися додому. Скільки приємних спогадів залишилось у дітей, скільки нових друзів з’явилось у таборі. Тут відпочивали діти не тільки з Херсона та Херсонської області, а і  з інших міст, адже у таборі проходила Дитяча спортивна олімпіада Херсонщини .Протягом всієї зміни діти з великим задоволенням купалися у морі, засмагали, брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, займалися у гуртках, спробували себе на сцені та отримували перемогу. В останній день відпочинку діти на сцені « Юрмали» показували свої таланти та отримували грамоти. Грамотою за І місце був нагороджений наш 19 загін у естафетах на пляжі «Перетягування канату», заІІ місце був нагороджений наш 18 загінта 19 загін у естафетах на пляжі «Морські коники», за ІІ місце був нагороджений  18 загін у конкурсі ліпка на піску «Живі фонтани». Також грамотою за ІІІ місце був нагороджений  18 загін у конкурсі «Танці з вожатим». Кожного року наші діти демонструють свої уміння, свої таланти та привозять додому нагороди з табору відпочинку . Це свідчить про те, що наші діти – найталановитіші, і їх талант високо оцінюють. Грамотою за активну участь та вагомий внесок у розвиток життя табору були нагороджені найактивніші наші діти: Ілліна Катерина ( 17 загін),Науменко Софія ( 17 загін),  Павлінська Анастасія  ( 18 загін), Усенко Карина ( 18 загін),Моришко Мар’яна ( 19 загін), Колесник Вікторія  ( 19 загін), Біланюк Ангеліна ( 19 загін).Молодці, дівчата! Ми вами пишаємося! А ввечері для дітей була  прощальна дискотека та прощальне багаття "У колі друзів” на березі моря. Старшокласники організували на березі моря багаття, співали пісні, танцювали, пекли картоплю та ділилися враженнями про відпочинок у таборі. Були і сльози смутку як у дітей, так і у вожатих, адже за цей період вони так здружилися один з одним, що не хотіли розлучатися, а треба прощатися. Але розлука не надовго , у наступному році ми знову зустрінемося на березі моря у таборі.До нових зустрічей у таборі відпочинку  « Прибережний »!

Позаміський табір відпочинку

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2019 (10)
Сентябрь 2019 (26)