• Дата: 24-09-2019, 19:41

Категорiя: Виховна робота » Безпека життєдіяльності школярів

Всеукраїнський місячник

«Увага! Діти на дорозі!»

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» триває. Сьогодні до  Херсонської спеціалізованої школи №27 завітала інспектор з особових доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області лейтенант поліції Клімова Алла Віталіївна. Під час зустрічі  учні поглибили знання з правил дорожнього руху, зосереджуючи увагу на правилах їзди на велосипеді та дорогу від школи додому. Інспектор розповіла юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода, адже безпека наших дітей насамперед залежить від дотримання правил дорожнього руху.

«Увага! Діти на дорозі!»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2019 (10)
Сентябрь 2019 (26)