• Дата: 27-09-2019, 15:06
27-09-2019, 15:06

Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців змагань

з волейболу пляжного!

27 вересня  на волейбольному корті «Гідропарку» відбулися міські  змагання з волейболу пляжного за програмою міської Спартакіади, у яких взяли участь учні   Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 ,чемпіони України з волейболу пляжного Крамаренко Даниїл та Хороленко Всеволод, які посіли І місце, отримавши медалі та Дипломи переможців та вийшли на обласний рівень. Вітаємо  нашу команду хлопців та їх тренера Завгороднього П.І. і Резнікову Е.В. з блискучою перемогою та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах волейболу області! Молодці, хлопці! Ви – найкращі!

Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2019 (10)
Сентябрь 2019 (26)