• Дата: 23-12-2019, 21:26
23-12-2019, 21:26

Категорiя: Виховна робота, Виховуємо патріота

Привітання бійців ООС з Новорічними та Різдвяними святами

Наближаються Новорічні свята, але склалося так, що наші захисники, бійці зони ООС, у ці дні будуть знаходитися у військовому шпиталі .Для створення святкового настрою у цих  бійців ООС учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 підготували новорічні подарунки, які зробили своїми руками для кожного солдата. Перед відвідуванням шпиталю учні школи виготовляли новорічні прикраси, красуні –ялинки, маленьких янголяток, вітальні листівки, малюнки. Воїни, які лікуються у військовому шпиталі, були дуже раді зустрічі з учнями та вдячні за щирі привітання та подарунки. Адміністрація школи, здобувачі освіти та їх батьки бажають нашим захисникам якнайшвидшого одужання та мира!

Привітання бійців ООС з Новорічними та Різдвяними святами

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2020 (1)
Сентябрь 2020 (31)