• Дата: 2-03-2020, 23:10

Тиждень профорієнтації

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

2 березня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 відбувся останній день  Тижня профорієнтації. В цей день до школи завітали представники Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну. Наші гості мали можливість ознайомити учнів школи із професіями училища, показати майстер-класи з перукарських, манікюрних, візажних, швейних робіт,  переглянути виступи дизайн-студії"Силует", створених майбутніми кравцями. З великим задоволенням учні школи  були моделями майбутніх візажистів та перукарів. Усі дівчата вишукались у довженну чергу, тому що  хотіли мати неперевершену зачіску та незрівнянний макіяж. Закриття Тижня профорієнтації відбулося на урочистій лінійці. Учні  школи в ігровій формі представили глядачам різноманітний світ професій, переодягнувшись у будівельників, лікарів, стюардес , поліцейських, мулярів, моряків, та продемонстрували свої таланти. А наостанок ми змогли насолодиться дефіле моделей дизайн-студії "Силует",  які продемонструвати колекцію модного одягу та зачісок. Адміністрація школи №27 висловлює щиру подяку представникам професійних навчальних закладів, які брали участь у Тижні профорієнтації. Отже, ці заходи були  актуальні та корисні для наших учнів, тому що вибір майбутньої професії - це досить серйозний і відповідальний крок у житті кожного з них!

Тиждень профорієнтації

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2020 (19)
Сентябрь 2020 (34)