• Дата: 4-03-2020, 19:45
4-03-2020, 19:45

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховна робота

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

З нагоди відзначення 76-ї річниці  визволення міста Херсона від німецько-фашистських загарбників  3-4 березня відбувся відбірковий тур міського конкурсу «Херсонщина пам`ятає».

Здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27 взяли участь у номінації «Декламування» та « Вокал». Тріус Ольга прочитала зворушливо авторський вірш нашого педагога – організатора Попової Марини Ігорівни  « Україна», аЧабарай Стас ( музичний керівник Гузовська Ірина Олексіївна) дуже чуйно заспівав пісню Святослава Вакарчука « Не твоя війна…». Молодці! Ви найкращі!  Чекаємо на результати конкурсу та сподіваємося стати учасниками гала- концерту!

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2020 (5)
Май 2020 (34)