• Дата: 19-09-2020, 19:03
19-09-2020, 19:03

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

З Днем народження, Херсоне!

Традиційним для здобувачів освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27  стало відзначення  Дня рідного міста Херсона. Напередодні свята у школі  було оформлено інформаційні стенди. Першим уроком пройшла єдина виховна  година « Херсону-242р!», « З Днем народження, Херсоне! Учні  5 класів побували на бібліотечному уроці та разом з представниками ХОДБ взяли участь у краєзнавчому турнірі « Херсон – місто, яке я люблю!», де діти поглибили свої знання з історії міста, ознайомилися з видатними херсонцями. З самого ранку учні  несли до школи на виставку малюнки, фотографії, щоб виразити свою любов, патріотичні почуття, вдячність місту,  і разом з усією шкільною родиною розділити святковий настрій, який панував у кожного, хто переступав поріг школи. Найбільше радощів і позитиву учням  принесла  оформлена на шкільному подвір’ї фотозона  «Я люблю Херсон !», де діти з великим задоволенням фотографувалися , весело проводили час.   Нехай зростає та процвітає наше рідне місто Херсон на Землі, нехай у кожного в серці наше місто займає особливе місце. Бажаємо всім миру та щастя!

[thumb]http://school27.ks.ua/uploads/posts/2020-09/1600704182_5.jpg[/thumb

З Днем народження, Херсоне!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2020 (19)
Сентябрь 2020 (34)