• Дата: 3-10-2020, 20:26
3-10-2020, 20:26

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

З Днем працівників освіти!

У чудову пору року починається новий навчальний рік. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час, коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті педагогів, яка означає, що попереду нелегка, клопітка праця- сіяти добре, розумне, вічне. Саме з початком навчального року відмічають свято День працівників освіти. І у нашій шкільній родині цей день особливий, тому що всі поважають і люблять учителів, які ніколи не зупиняються на досягнутому, вміють робити все, часом  неможливе, навіть у цей нелегкий час випробувань, незважаючи ні на що, вважають своїм обов'язком навчати дітей: передавати свій досвід і давати їм цікаві й корисні знання. Вони поєднують у собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію. І у цей день - День працівників освіти, учні разом з учителями підготували святковий концерт і привітали педагогів школи зі святом. Гість концерту співак Антон Лазаренко подарував педагогам чудову пісню, танцювальний ансамбль " Адеона"- запальні танці, а колектив музичної школи - музичну композицію. З цієї  ж нагоди, представники військової частини 3056 - молодший лейтенант Вікторія Гриник та капелан Юрій Курило завітали до нас у гості аби привітати вчителів зі святом. Дякуємо всім за святковий настрій та прекрасні емоції ! Шановні колеги, прийміть найтепліші й найщиріші вітання з Днем учителя! Наша професія нелегка, але в ній все наше життя. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих усмішок учнів, подяки від батьків! Нехай вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними! Нехай кожен день буде цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує нас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує нам гармонію та щастя! З Днем Учителя!

З Днем працівників освіти!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2020 (14)
Сентябрь 2020 (34)