• Дата: 5-11-2020, 20:05
5-11-2020, 20:05

Категорiя: Виховна робота, Безпека життєдіяльності школярів

«Подорож до країни Здоровляндії»

Уже традиційним стало проведення кожного навчального року у Херсонській спеціалізованій колі І ІІІ ступенів №27 у листопаді місячника здорового способу життя,  мета якого розширювати уявлення серед школярів про здоровий спосіб життя, розвивати вміння і навички підтримувати хороший стан здоров’я, виховувати турботливе ставлення до особистого здоров’я . Заради здорових та радісних школярів учні 2-Б класу разом зі старшокласниками  шкільного самоврядування та педагогом організаторомПоповою М.І. здійснили незвичайну уявну подорож до країни "Здоровляндії", під час якої розповіли про здоровий спосіб життя, поринули у глибини народної мудрості, відгадували загадки, малювали малюнки, які допомогли учням відтворити корисну та шкідливу для здоров’я їжу, визначили значення виконання правил особистої гігієни в житті людини. Учні 8- А класу, дотримуючись карантинних заходів, зустрілися з медичною сестрою Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша Солодовник Анжелою Іванівною, яка розповіла про COVID-19, причини, ознаки і симптоми цього захворювання, як захистити себе від нього. Вона наголосила на дотриманні правил особистої гігієни. Учні мали змогу задати питання, які їх цікавили та отримали кваліфіковані відповіді на них.

«Подорож до країни Здоровляндії»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)