• Дата: 9-11-2020, 22:46
9-11-2020, 22:46

Категорiя: Виховна робота, Виховуємо патріота

День української писемності та мови

9 листопада Україна відзначає - День української писемності  та мови У цей день традиційно стартує  Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика та Всеукраїнський диктант національної єдності, метою якого є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, удосконалення навиків майстерності володіння словом, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Патріотична ініціатива П. Яцика, який багато років тому виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді, і сьогодні  знаходить відлуння у багатьох молодих українських серцях, які через участь у цьому міжнародному турнірі долучаються до світової спільноти українців. У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 відбувся І етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика Всі бажаючі здобувачі освіти школи від малечі до старшокласників виявили свідоме бажання бути гідними громадянами нашої держави і долучилися до конкурсу знавців рідної мови, де зосереджено виконували завдання конкурсу, та до написання  Всеукраїнського диктанту національної єдності, демонструючи свій рівень знань української мови.

День української писемності та мови

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)