• Дата: 9-12-2020, 21:20

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховна робота

« Новорічна композиція »

Конкурс «Новорічна композиція»

Наближаються новорічні свята. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки. Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можливо і без знищення дерев. У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 відбулася щорічна виставка-конкурс « Новорічна композиція», метою якої є збереження нашого зеленого багатства – лісів. Молодь привчається до думки, що замість живих ялинок і сосен можна прикрасити оселю на новорічні свята невеликими оригінальними композиціями, які зібрані без шкоди для природи. Тому новорічну ялинку діти створили власними руками, зробивши святкову новорічну композицію. До цієї роботи долучилися і батьки нашої малечі. На виставку були представлені чудові букети та композиції різних номінацій, з використанням гілок хвойних дерев, шишок, природних та штучних матеріалів (пластикових одноразових ложечок, ниток, папіру, фатину, музичних дисків тощо). За рішенням журі найкращі роботи ( 1-Б кл, 1-В кл, 4-А кл,5-А кл,8-Б кл, 9-Б кл) були надані на міський конкурс.  Велика подяка здобувачам освіти та їх батькам за креативність, талант, творчість. Створити свято у своєму домі не знищуючи природу – це зручно, гарно, актуально і навіть модно в наш час!

Конкурс «Новорічна композиція»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Январь 2021 (5)
Декабрь 2020 (13)