• Дата: 12-06-2021, 11:44

Благодійний забіг

«Сильні духом»

Благодійний забіг «Сильні духом»

«Заряжайся спортом!» Під таким гаслом 12 червня у Херсоні відбувся благодійний забіг «Сильні духом». Це перший такий спортивний захід у Херсоні на підтримку особливих дітей. Понад півтисячі херсонців зібралися в цей день на площі Свободи, аби стати частиною масштабного дійства. В основу благодійного забігу «Сильні духом» покладено традиції, яких щороку дотримуються під час проведення олімпійських днів у Херсоні. Починався захід із передачі вогняного факелу. 342 особи виявили бажання подолати визначені дистанції  і підтримати дітей з інвалідністю. Серед них були і учні Херсонської спеціалізованої школи №27, які взяли участь у благодійному забігу «Сильні духом» та отримали перемогу. Так учениця 7 класу Судіна Ганна посілаІІ місце на дистанції 400 метрів. ВітаємоСудіну Ганну з перемогою!

Благодійний забіг «Сильні духом»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2021 (3)
Сентябрь 2021 (44)