• Дата: 2-09-2021, 21:41
2-09-2021, 21:41

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Свято Першого дзвоника

1 вересня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.   Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвоника. Херсонський міський голова Ігор Колихаєв привітав першокласників та вчителів з Днем знань та подарував чудові квіти. Директор школи Ірина   Мітковська привітала всіх зі святом , яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, та побажала всім учням, батькам, учителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше : перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. Випускники школи привітали учнів перших класів з новим навчальним роком такожному учню надали подарунки. А наші талановиті діти подарували усім присутнім запальні танці та веселі пісні. Наприкінці заходу під золотий зорепад для учнів пролунав перший дзвоник та запросив школярів на перший урок. Цей день став визначним і радісним святом для кожного з нас, адже воно знаменує початок нових знань, досягнень на шкільній ниві.

Свято Першого дзвоника

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Сентябрь 2021 (18)
Июнь 2021 (10)