» » Зустріч школярів з представниками Молодіжного Європарламенту
29-10-2009, 19:20

Зустріч школярів з представниками Молодіжного Європарламенту

Категорiя: Зустрічі

Невід’ємною частиною життя учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради є спілкування з носіями іноземних мов, що дозволить майбутнім випускникам бути конкурентноздатними та спроможними реалізувати свій творчий потенціал.
Зустріч школярів з представниками  Молодіжного Європарламенту
16 учнів школи № 27 взяли участь у роботі Європейського Молодіжного Парламенту.
Протягом двох днів, 5 і 6 вересня, старшокласники мали можливість спілкуватися зі своїми ровесниками, які представляли міжнародну молодіжну неурядову організацію Європейського Молодіжного Парламенту. Представники Європейського Молодіжного Парламенту організували роботу у формі практичних тренінгів, диспутів і рольових ігор, під час проведення яких учні спеціалізованої школи № 27 брали активну участь в обговоренні актуальних тем і проблем сучасності.
Три групи учасників працювали у рамках проектів «Молодь та СНІД», «Розвиток культурних, мовних та історичних зв’язків між регіонами України», «Україна на міжнародній арені».
Організатори тренінгів відзначили високий рівень мовної підготовки учнів, їхню активну життєву позицію, уміння аналізувати й оцінювати події, що відбуваються в сучасному світі. За плідну працю і творчий підхід президент Європейського Молодіжного Парламенту в Україні Оксана Андрусяк вручила учасникам проектних груп іменні сертифікати.скачать dle 10.1русский торрент трекер