Iнформацiя до новини
 • Переглядiв: 342
 • Автор: webmaster
 • Дата: 7-10-2017, 20:46
7-10-2017, 20:46

Конференція «IT DAY»

Категорiя: Професійний вибір учнів: що необхідно знати батька, Профорієнтація

Конференція  «IT DAY»

7 жовтня 2017р. відбувся  перший масштабний IT захід у Херсоні «IT DAY». У конференції взяли участь 12 спікерів із Канади, Естонії та України.Конференція «IT DAY»Конференція «IT DAY»

Відвідавши захід, учні 10-го класу нашої школи отримали багато цікавої й корисної інформації про IT сферу «з перших вуст»: які технічні й адміністративні спеціальності затребувані на ринку, які IT школи працюють в Херсоні, як успішно пройти співбесіду у профільних компаніях.Конференція «IT DAY»Конференція «IT DAY»

Окрім лекцій учасники взяли участь у неформальному спілкуванні зі спікерами та IT- компаніями, відбулися тест-драйви, віртуальна реальність, виставка роботів і багато іншого.

Конференція «IT DAY»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.
Iнформацiя до новини
 • Переглядiв:
 • Автор: webmaster
 • Дата: 4-02-2014, 21:13
4-02-2014, 21:13

Поради батькам при підготовці випускників до ЗНО

Категорiя: Батькам » Професійний вибір учнів: що необхідно знати батька

Поради батькам

при підготовці випускників до ЗНО 

1.     Не тривожтесь про кількість балів, яку Ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.

2.     Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.

3.     Забезпечте вдома зручне місце для занять і слідкуйте, щоб дитині ніхто не зважав.

4.     Допоможіть дитині розподілити теми підготовки по днях.

5.     Ознайомтеся з методикою підготовки до тестування. З програмою "Абітурієнт-2014" Ваші діти можуть потренуватись у виконанні аналогічних до ЗНО тестових завдань. Адже тестування відрізняється від звичайних для неї письмових та усних іспитів.

6.     Під час таких тренувань привчайте дитину орієнтуватися в часі та вміти його розподіляти.

7.     Підбадьорюйте дитину, підвищуйте її упевненість в собі.

8.     Контролюйте режим підготовки до ЗНО, не допускайте перевантажень.

9.     Зверніть увагу на харчування дитини. Такі продукти, як риба, сир, горіхи, курага тощо стимулюють роботу головного мозку.

10.                Напередодні ЗНО забезпечте дитині повноцінний відпочинок. Вона має відпочити і добре виспатися.

11.                Не критикуйте дитину за незадовiльнi результати оцінювання.

Пам’ятайте: головне – знизити напруженість і тривожність дитини та забезпечити їй необхідні умови для занять.

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.
Iнформацiя до новини
 • Переглядiв: 713
 • Автор: webmaster
 • Дата: 14-04-2013, 15:34
14-04-2013, 15:34

ПОРАДИ БАТЬКАМ У ПІДГОТОВЦІ ДІТЕЙ ПРИ ВИБОРІ ПРОФЕСІЇ

Категорiя: Батькам » Професійний вибір учнів: що необхідно знати батька

ПОРАДИ БАТЬКАМ

У ПІДГОТОВЦІ  ДІТЕЙ

 ПРИ ВИБОРІ ПРОФЕСІЇ

v Почніть готовити свою дитину до настільки серйозного кроку як вступ завчасно. У такій справі превентивність заходів важлива, щоб не вийшло, що ваша дитина вступила, як говоритися, не туди. Для цього вона може пройти тестування в психолога з питань профорієнтації.

v Можете виступити як експерт і поділитися тією інформацією, якої володієте: розповісти, що являє собою та або інша професія, де можна знайти роботу, які обмеження вона накладає. Слід представити цю інформацію в нейтральній формі, щоб дитина зробила висновки самостійно.

v Не нав’язуйте дитині свої погляди, не моралізуйте у своїх висловленнях. Ваша дитина вже особистість і має право вибрати сама. Не забувайте, що ваша дитина вже доросла й на певному етапі відбувається відділення від батьківської опіки, починається самостійне життя, у якому розв’язку ухвалює вона сама.

v Не будьте нав’язливими. Дитину можуть дратувати зайві турботи батьків. Якщо Ваша допомога буде потрібна, то діти попросять про неї й звернуться до Вас.

v Дитина може сам вибирати час для підготовки до іспиту. У кожного свій індивідуальний стиль роботи, свої біоритми.

v Не робіть трагедію з невдалого досвіду вступу дитину, якщо така трапиться. На цьому життя не закінчується. На шляху до дорослості можуть зустрічатися й невдачі.

v Підтримаєте дитину, доведіть, що по важкому шляхові самовизначення вона іде не одна. Це відчуття додасть їй впевненість у своїх силах.

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Хмаринка тегів

^