Категорiя: Про відповідальність батьків за виховання дітей, Виховна робота, Безпека життєдіяльності школярів
Категорiя: Батькам » Про відповідальність батьків за виховання дітей
Категорiя: Батьківський комітет, Про відповідальність батьків за виховання дітей
ID: Видача паспорта громадянина України у формі картки по досягненню 14-річного віку (вперше)
Підстави для отримання послуги
Досягнення 14-річного віку;
Як отримати послугу
- зібрати необхідні документи;
- звернутися до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання, або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП);
У разі, коли особа не має місця проживання, за адресою якої вона може бути зареєстрована, та з певних причин не може або не бажає отримувати статус бездомної особи, або знята з реєстрації місця проживання для вклеювання фотокартки по досягненню 25 чи 45-річного віку, слід звернутися до територіального підрозділу ДМС України або центру надання адміністративних послуг за останнім зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання
- отримати паспорт у місці, де подавалася заява.
Завантажити документ (повний обсяг) -
Категорiя: Батькам » Про відповідальність батьків за виховання дітей
|
Дільничний інспектор міліції Суворовського РВ капітан міліції Петрикей Олексій Михайлович |
Категорiя: Батькам » Про відповідальність батьків за виховання дітей
Поради щодо попередження насильства в сім’ї
Не дозволяйте себе принижувати.Результати досліджень показують, що більше ніж 93 % жінок-жертв фізичного насильства тривалий час дозволяли кривдити себе словами. Тобто, спочатку жертва потерпає від психологічного насильства, а потім відбувається фізичне насильство.
Не дозволяйте себе ображати, принижувати з початку стосунків, не дозволяйте по відношенню до себе дій, які можуть привести до насильства.
Правильно оцінюйте ситуацію. Сімейні конфлікти здійснюються в замкнутому просторі будинку чи квартири, де немає можливості зовнішнього втручання. У разі загрози конфлікту треба вийти з дому – конфлікт на людях, як правило, стає менш напруженим.
Якщо виникає загроза конфлікту (і як наслідок – насильства), спро- буйте запросити людину, яка зменшить напруження,- наприклад, родича. Але не слід використовувати в ролі громовідводу дітей. Бережіть їх нервову систему і не провокуйте насильства по відношенню до дітей.
Не провокуйте конфлікти. Статистика свідчить, що більш ніж 60 % убивств і тяжких тілесних ушкоджень здійснюються на побутовому грунті, тобто є наслідком імпульсивних, а не спланованих дій.
Якщо відомо, що один із членів сім’ї негативно реагує на якісь дії (наприклад,уживання Вами алкоголю, запізнеення, контакти з певними особами та ін..), не провокуйте конфлікти і як наслідок – і потенційне насильство.
Якщо ж Ви бажаєте примусити чоловіка ревнувати, злитися та інше – Ви провокуєте негативне ставлення до Вас, конфлікт і потенційне насильство. Будьте особливо обережними з п’яними. Значну частину насильств по відношенню до жінок здійснюють п’яні чоловіки. Дуже часто у п’яному стані агресивними стають цілком неконфліктні люди. Якщо Ви бачите, що чоловік перебуває у стані сп’яніння, не з’ясовуйте з ним стосунків, не реагуйте на його провокації та намагайтесь заспокоїти його, не робіть різких зауважень.
Якщо зупинити конфлікт не вдається, спробуйте залишити приміщення: вийдіть в іншу кімнату, до сусідів, на вулицю.