Главная > Батьківські збори > Загальношкільні батьківські збори

25-03-2017, 22:12. Разместил: webmaster

Загальношкільні батьківські збори

24 березня  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради пройшли загальношкільні батьківські збори, присвячені темі «Безпечний інтернет та небезпечні ігри в інтернеті» .Розпочала збори директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна. На батьківські збори були запрошені представники ювенальної поліції старший інспектор ВЮПУПДГУНП Сікольчук Анатолій Миколайович та Попов В’ячеслав  Олександрович , які розповіли про небезпечні ігри, які з’явилися останнім часом у соцмережах. У зв’язку з цим, батькам для того, щоб не допустити потрапляння дітей у  небезпечні ігри, було рекомендовано приділяти більшу увагу дитини, звертати увагу на коло спілкування дитини, намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями, гуртками, контролювати дітей, цікавитися психологічним станом дитини, спілкуватися з дітьми. Представники ювенальної поліції відповіли на питання батьків. Зустріч пройшла в теплій атмосфері та була корисною для багатьох батьків школи.