Главная > Учнівське самоврядування > Весела перерва!

Весела перерва!

7-11-2017, 15:25. Разместил: webmaster

Весела перерва!

З метою запровадження сучасних підходів до формування і популяризації здорового способу життя, підвищення рухової активності серед дітей та учнівської молоді, організованої рухливої активності учнів протягом навчального року, організації активного відпочинку під час перерв, виховання почуття колективізму у рамках місячника здорового способу життя у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради проводятьсяінтерактивні рухові розминки під час уроків та сучасні шкільні «веселі перерви» під девізом:«Ми разом – ми команда».

Також наша школа взяла активну участь у міському конкурсі на кращий комплекс вправ для учнів 5-11 класів «Весела рухлива перерва» у номінації «Ми разом – ми команда» , спрямована на виявлення успішного досвіду організації перерви, що сприяє розвитку почуття колективізму та навичок роботи в команді, та у  міському конкурсі на кращу інтерактивну рухову розминку під час уроку для учнів початкової школи. Бажаємо всім перемоги!