Главная > Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота > Нагородження волонтерів

8-12-2017, 17:40. Разместил: webmaster

Нагородження волонтерів

З нагоди Всесвітнього Дня волонтера в Херсонській міській раді відбулося урочисте нагородження волонтерів, які були визнаними кращими в 2017 році у міському конкурсі «Кращий волонтер року». Цього року кращим волонтером року від  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради стала учениця 8-В класу Овчиннікова Вікторія, яка була відзначена грамотою начальника управління освіти Херсонської міської ради та голови міської організації ветеранів війни і праці Херсонської міської ради за активну громадську позицію, патріотизм, доброчинність, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних сил України.