Главная > Виховуємо патріота > Відкрий своє серце для добра

28-12-2017, 09:23. Разместил: webmaster

Відкрий своє серце для добра

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги  волонтерських організацій  потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені , діти, які знаходяться в зоні АТО, діти з особливими потребами, інваліди, хворі .

Не залишились осторонь  учні, батьки та вчителі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які долучилися до благодійної акції « Відкрий своє серце для добра» . До Дня святого Миколая учні школи зібрали подарунки для дітей, які знаходяться у зоні АТО: м’які іграшки, цікаві книжки, фарби, олівці,  розвивальні ігри, дитячий одяг, солодощі.  Для дитячих сердець, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла, дітей з особливими потребами,  учні школи, батьки та небайдужі долучилися до міської благодійної акції « Відкрий своє серце для добра», яка проходила в рамках фестивалю « Острів Різдва». Не забули і про наших воїнів АТО. Напередодні Новорічних свят діти відвідали наших захисників, які знаходяться у шпиталі, написали листи воїнам, намалювали малюнки з побажаннями здоров’я , добра та миру, подарували ялинки, виготовлені руками школярів.

Ця акція стала хвилею доброти та милосердя, яка торкнулася душі кожного з її учасників!Відкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добраВідкрий своє серце для добра