Главная > Шкільна бібліотека > Незабутня зустріч учнів школи з українським письменником Сашком Дерманським

Незабутня зустріч учнів школи з українським письменником Сашком Дерманським

28-03-2018, 21:40. Разместил: webmaster

Незабутня зустріч учнів школи з  українським письменником Сашком Дерманським

27 березня до м. Херсона приїхав відомий український дитячий письменник, поет та казкар Сашко Дерманський. У Центральній дитячій бібліотеці  відбулася зустріч з юними читачами, на яку були запрошені і учні  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Василенко Дар’я 6-Б кл. Базенко Ілля  6-Б кл, Кацарська Софія 2-Б кл.,Курак Вікторія 4-Бкл., Стеблина Софія 4-Б кл. та завідуюча бібліотекою Черепащук О.О. Твори Сашка Дерманського рекомендовано Міністерством освіти України для читання в молодшій («Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Бабуся оголошує війну», «Корова часу», «Царство Яблукарство», «Танок чугайстра») і середній школі («Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги»). До оновленої шкільної програми також увійшли повість «Маляка – принцеса Драконії», збірка казок «Казки дракона Омелька», збірка віршів «Бигимоти – не медмеді». Також автор створив сценарій за мотивом повісті - легенди Володимира Рутківського, він адаптував книгу для фільму "Сторожова застава", який вийшов восени 2017 року. Учні з великим задоволенням слухали розповідь письменника, задавали питання, цікавилися новинками його творчості, фотографувалися та на згадку про зустріч подарували письменникові значок – емблему нашої школи Сподіваємося, що ця зустріч надихнула наших юних читачів на нові зустрічі з книгою, адже за словами І.Франка « Книги- це морська глибина, хто в них пирне аж до дна,дивні перли виносить!»