Главная > Робота учнів у гуртках > «Мова моя калинова»

«Мова моя калинова»

2-04-2018, 18:08. Разместил: webmaster

Вітаємо переможців міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова»

2 квітня  у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбувся VІІІ міський конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова», метою якого виявлення обдарованих талановитих дітей, розвиток емоційності та художнього смаку особистості, пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела збагачення національної культури України, популяризація мистецтва українського слова та творів херсонських авторів. До участі у конкурсі були запрошені учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Андреєва Марія 11кл.,Барилюк Дарина 7-Акл.,Віниченко Олена 7-А кл. у різних номінаціях: художнє читання, виконання власних творів, виконання творів херсонських авторів. Учнівзяли участь у трьох номінаціях та посіли призові місця. У номінації виконання власних творів Вініченко Олена посіла ІІ місце, Андрєєва Марія посіла ІІІ місце. У номінації  виконання творів херсонських авторів Барилюк Дарина - учасник. Переможці міського конкурсу були нагороджені грамотами Управління освіти Херсонської міської ради.

Вітаємо наших переможців та їх керівників Бойко В.І., Манько І.М. і бажаємо всім учасникам наснаги для втілення мрій, творчих успіхів та нових перемог!

«Мова моя калинова»«Мова моя калинова»«Мова моя калинова»«Мова моя калинова»«Мова моя калинова»«Мова моя калинова»скачать dle 10.1русский торрент трекер