Главная > Літнє оздоровлення 2018р. > Пришкільний табір відпочинку

Пришкільний табір відпочинку

6-06-2018, 22:34. Разместил: webmaster

Пришкільний табір відпочинку

6 червня у пришкільному таборі відпочинку « Капітошка» розпочався, як завжди, із ранкової зарядки, після якої на дітей чекав смачний сніданок. Поснідавши, діти відправились на шкільний спортивний стадіон, де проходили різноманітні естафети, конкурси, змагання. Емоцій вирувало стільки, що жоден не зміг всидіти спокійно, адже вболівальники щосили підтримували свої команди. Дітям дуже сподобався різнокольоровий парашут, з яким вони грали під час гри у колі. Посмішки на обличчях свідчили про те, що дітям дуже сподобалось.