Главная > Літнє оздоровлення 2018р. > Позаміський табір відпочинку

8-06-2018, 07:07. Разместил: webmaster

Позаміський табір відпочинку

8 червня у дитячому оздоровчому таборі «Прибережний» стартувала XVI Дитяча олімпіада Херсонщини. Для участі у спортивних змаганнях прибули команди з 18 районів області, міст Херсона, Нової Каховки та Каховки, Новотроїцька, Олешшя (350 школярів). Сюда разом з тренером Завгороднім П.І. приїхала відпочивати на морському узбережжі та змагатися і наша спортивна команда волейболістів – учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27  з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради .Учасники протягом двох тижнів змагатимуться у різних видах спорту: стрітболі, футболі, настільному тенісі, волейболі та легкій атлетиці на нових сучасних спортивних майданчиках, які відповідають європейським нормам. Побажаємо нашим спортсменам нових перемог та гарного відпочинку у дитячому оздоровчому таборі «Прибережний»!