Главная > Шкільні свята, Виховуємо патріота > Мир очима дітей!

21-09-2018, 22:51. Разместил: webmaster

Мир очима дітей!

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення Міжнародного дня миру  долучилася і Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради. З самого ранку учні школи вишикувалися на урочисту лінійку, присвячену  Міжнародному дню миру,  яка проходила під гаслом « «Хай буде мир в усьому світі». Привернути увагу до проблеми миру на всій Землі – ось основна мета цього свята. Учні школи  приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру», прикріпивши паперові голуби, виготовлені власноруч, на наше Дерево життя, аби показати наскільки важливим для нас є мир та свобода. Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру, тому на лінійці  учні нашої школи усі разом задзвеніли  у  маленькі дзвіночки! В класах були проведені  години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям».Під час перерв лідери учнівського самоврядування організували благодійну акцію « Діти дітям», до якої долучили усі учні школи. В цей сонячний день дуже чуйно та проникливо звучали вірші, пісні, танці. А наприкінці свята діти випустили живого голуба в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир.