Главная > Шкільні свята, Виховуємо патріота > День театру ляльок!

18-10-2018, 18:36. Разместил: webmaster

День театру ляльок!

18 жовтня учні початкових класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради побували у гостях Херсонського академічного обласного театру ляльокна виставі режисера Народного артиста України Б.Чуприна « Легенда про отамана Сірка» за мотивами народних легенд та пісень. Запорізьке козацтво подарувало світові цілу плеяду видатних вождів, які мужньо протистояли іноземним загарбникам. Найяскравіша постать серед них – кошовий отаман Іван Сірко. Ще за життя  його ім’я було оспівано в думах та піснях, увійшло в легенди, стало символом не тільки запорізького козацтва, а й усього народу. Коли на очах гинула наша земля, запоріжці мужньо боронили волю народу, і часто в бій за праве діло іх вів отаман Іван Сірко. Діти з великим задоволенням занурились у історію козацтва, більше дізналися про Івана Сірка та його подвиги. Вистава доторкнулася до кожного серця глядача, виховуючи почуття патріотизму у нашого підростаючого покоління. Велика подяка всім артистам театру за ваш труд, за ті емоції та почуття, які виклика ця чудова вистава!

День театру ляльок!День театру ляльок!

День театру ляльок!День театру ляльок!скачать dle 10.1русский торрент трекер