Главная > Шкільні свята > Тиждень п’ятикласників

24-10-2018, 07:38. Разместил: webmaster

Тиждень п’ятикласників

24 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках  «Тижня п’ятикласників»  пройшли бібліотечні заходи .З самого ранку учнів зустріла виставка літератури для читання. Також до школи завітали представники Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара , які провели літературні перегони « Акули читання». Діти з великим задоволенням брали активну участь у конкурсах та змаганнях. За підсумками журі учні 5-Б класу посіли І місце, 5-В класу – ІІ місце та 5-А класу-ІІІ місце. Вітаємо наших переможців! Також цього дня  учні 5-х класів писали Відкритого  листа  директору школи.