Главная > Шкільні свята > Тиждень п’ятикласників

Тиждень п’ятикласників

25-10-2018, 18:11. Разместил: webmaster

Тиждень п’ятикласників

25  жовтня у Херсонський спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонської міської ради у рамках  «Тиждень п’ятикласників»  проходила інтелектуальна гра між п’ятими класами  « Умники та умниці», мета якої згуртування класного колективу, навчання самостійно набувати знання; розвиток пізнавальних інтересів і здібностей, потреба глибокого і творчого оволодіння знаннями . Діти з великим задоволенням брали активну участь у інтелектуальній грі. Цього ж дня діти брали участь у фото- квесті.

Тиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківскачать dle 10.1русский торрент трекер