Главная > Шкільні свята > Тиждень п’ятикласників

26-10-2018, 18:12. Разместил: webmaster

Тиждень п’ятикласників

Останній день Тижня п’ятикласників у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради - це Посвята у п’ятикласники.  Незабутнім для п’ятикласників стало і закриття Тижня, адже учні протягом тижня показували, які вони талановиті, розумні, кмітливі,довели, що варті бути п’ятикласниками. На урочистому закритті Тижня п’ятикласників були підведені підсумки , відбулася посвята у п’ятикласники та нагородження кожного класу подяками і солодкими подарунками. Вітаємо наших п’ятикласників, які поповнили ряди учнів середніх класів, та бажаємо їм успіхів!